To, čo o vás vaše hodinky hovoria, samozrejme záleží na modeli, ktorý si vyberiete. Moderné dámske hodinky, klasické dámske hodinky, luxusné dámske hodinky, či snáď elegantné dámske hodinky? Alebo pre pánov, klasické pánske hodinky, športové pánske hodinky, luxusné pánske hodinky, či elegantné pánske hodinky. Muži a ženy, ktorí nosia hodinky, majú niekoľko spoločných rysov.

Tu je 6 rysov, ktoré o vás prezradia náramkové hodinky.

Ste spoľahlivý

Bez ohľadu na štýl vašich hodiniek, sa na ľudí, ktorí nosia hodinky pozerá ako na spoľahlivé. Pre niektoré sú hodinky na vašom zápästí symbolom, že táto osoba je presná a cení si nielen svoj čas, ale aj čas iných ľudí. Koniec koncov, čas sú peniaze, priatelia.

Ste praktický

Existuje mnoho druhov hodiniek a väčšina z nich slúži aj inému účelu, než len prostému ukazovateľmi času. Nositelia hodiniek, ktorí majú radi dobrodružstvo, si všeobecne vyberajú hodinky, ktoré zodpovedajú ich životnému štýlu. Pre atlétov sú vhodné športové a klasické hodinky, pre trendy outfity zase moderné a štýlové hodinky.

Mate svoj štýl

Priznajme si ... hodinky vyzerajú pekne. Ponúka sa v mnohých štýloch pre všetky druhy zábavy. Či už máte hodinky na slávnostnú večeru, alebo pre každodenné použitie, vaše hodinky povedia divákom a obdivovateľom, že ste hrdí na to, ako vyzeráte.

Ste úspešní

Úprimne, nepotrebujete nosiť hodinky ak ste obklopení ľuďmi prilepenými na chytrých telefónoch. Krásne hodinky sú viac než ukazatelen času. Je to symbol. Dobre provedými hodinkami ukážete ľuďom, že si ceníte drobných vecí a pracujete tvrdo, aby ste ich dostal.

Vážite si tradícií

Trendy prichádzajú a odchádzajú, ale klasické hodinky nikdy nevyjde z módy. Sem a tam sa môžete týchto trendov zúčastniť. Jedna vec je však istá. Ľudia ktorí nosia hodinky, si cení tradícií. Ceníte si kvalitného spracovania klasických, luxusných a módnych hodiniek. Tradícia nemusí hneď znamenať, že ste staromódny. Znamenáto, že si ceníte tradícií, ktoré vám boli poskytnuté.

Máte radi dobrodružstvo

Hodinky ako Breitling, Rolex, Patek Philippe, Panerai, sú navrhnuté tak aby vám boli spoločníkom po celú dobu vášho aktívneho života. Či už sa potápate, zoskakujú padákom, jazdíte na bicykli ..., dobre vyrobené hodinky odrážajú váš zmysel pre dobrodružstvo