Hodinky sú štýlovým prvkom

Najprv je to štýlový kúsok, dekorácie pre váš outfit a oblečenie. Podobne ako ženy ladia svoje outfity s dámskymi šperky. Je pravda, že pri výbere hodiniek musíte byť starostlivý, rovnako ako sú ženy pri výbere dámskych náušníc, alebo dámskych prsteňov. Šperky nikdy nevyjde z módy, tak prečo by náramkové hodinky mali.

Hodinky vylepšujú vašu "osobné" značku

Nosiť hodinky taky možnosť ako pozdvyhnout vašu osobnú značku. Uvedomme si, že človek je často posudzovaný podľa toho ako sa oblieka. Osobné brand je dôležitý a nosenie hodiniek vám môže pomôcť predstaviť vašu osobu, bez toho aby ste museli dlho čítať svoj životopis, čo je fajn.

Hodinky vás udrží ďaleko od telefónu

Hodinky vám bráni v tom, aby ste nemuseli vyťahovať telefón a zistiť čas. V dnešnej dobe s tvárou prilepeným na smartfóne, je to krásna vec. Existujú tiež chvíle, kedy ste jednoducho zvedaví na váš čas, povedzme, keď váš ukecaný priateľ rozpráva jeden zo svojich nekonečných príbehov a vy nechcete byť neslušní a výťahový telefón. Navyše vyzeráte zdvorilo, keď svoju tvár nestrácate v smartfóne, a tomu by mali ľudia rozumieť.

Ako sa pozerajú ženy na muža s hodinkami

Ženy sa vždy ako prvý pozerajú na mužské topánky, každý to vie. Ženy si však tiež všimnú pánskych hodiniek (ak je muž nosí). Nosiť hodinky môže žene podať jemnú správu, že ste spoľahlivý a idete v ústrety traficím a trendom. Je to fanstastický "štartér" konverzácie. Vyzdvihnite si svoj pár hodiniek, mať formálne, klasické pánske hodinky a neformálne hodinky, športové pánske hodinky je skvelý nápad, môžete ich obmieňať a ladiť s nimi váš outfit.

Automatické hodinky

Automatické hodinky, sa naťahujú vďaka pohybu zápästia. Automatické hodinky nemusíte pri každodennom nosení naťahovať. Energia sa ukladá, pomocou závaží s polovičným kotúčom, nazývaného rotor, ktorý sa otáča pri pohybe. Táto energia sa používa na napájanie hodiniek a môže hodinky udržať v chode v noci a v dobe keď hodinky nenosíte. Uložené ENERGIC môže hodinky udržať v prevádzke 24 až 48h.

Snáď najväčší dôvodom pre by mali muži nosiť hodinky, je, že vás udrží v čase. Oneskorenie nie je nóbl a vypovedá to o vašu osobe nespoľahlivosť a plytvanie času druhých. Udržujme čas v pohode.